poniedziałek, 28 maja 2012

Zapraszam na Rajd

RAJD CYCLE POLAND 2012


Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie Cycle Poland 2012, organizowanego przez Fundację Babci Aliny, który odbędzie się 10 czerwca.
Fundacja Babci Aliny promuje ruch hospicyjny w Polsce oraz wspiera rzeczowo i finansowo hospicja, także nasze Hospicjum Domowe dla Dzieci “Alma Spei”.
Cycle Poland 2012 to 9-dniowy, 1000km rajd rowerowy z Bielska-Białej przez polskie góry (Beskidy, Tatry, Gorce i Bieszczady) z metą w Krakowie, odwiedzający na trasie 10 hospicjów, które otrzymają sprzęt od Fundacji.
Rajd odbędzie się już po raz trzeci, a wezmą w nim udział kolarze z Polski, Wielkiej Brytanii, znane osoby, a także rodziny podopiecznych hopicjów wspieranych przez Fundację Babci Aliny. Więcej o rajdzie i fundacji na stronie internetowej
http://www.fundacjababcialiny.org.pl/cycle-poland-2012.html
Fundacja “Alma Spei” w reprezentacji składającej się z wolontariuszy, rodziców i  zdrowego rodzeństwa podopiecznych, a także przyjaciół hospicjum planuje dołączyć się do rajdu na odcinku od granicy Krakowa (od strony Prokocimia) do Rynku Głównego, gdzie odbędzie się zakończenie rajdu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rajdzie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres i.malysa@almaspei.pl  cycle_poland_2012__-_zgloszenie_na_jeden_odcinek_6.12.11
Poniżej film z rajdu, który odbył się w 2011 roku